Bist

117651

% 1.047

Usd/Eur

1,2365

% 0.694

Dolar

3,948

% 0.330

Euro

4,8818

% 1.026

Altın

168,139

% 1.131

Sterlin

5,6123

% 1.483

Yen

3,7369

% 0.644

Ruble

0,07008

% 0.502

Riyal

1,05423

% 0.557

Tavuk Dünyası Bayilikler Veriyor

Fast – food sektörüne farklı bir konseptle yaklaşan Tavuk Dünyası , lezzetiyle kısa sürede ününü ikiye katladı. Kırmızı et satışı yapan firmaların dışında tavuk ürünleri satan firmalar bir elin parmağını geçmeyecek sayıdadır.  Tavuk Dünyası bu açıdan da farkını göstermektedir. Hijyene ve personelin güler yüzüne önem vermektedir.  Yıl sonuna kadar yurt içi şubeleri 250’nin üzerine çıkartmayı…


Fast – food sektörüne farklı bir konseptle yaklaşan Tavuk Dünyası , lezzetiyle kısa sürede ününü ikiye katladı. Kırmızı et satışı yapan firmaların dışında tavuk ürünleri satan firmalar bir elin parmağını geçmeyecek sayıdadır.  Tavuk Dünyası bu açıdan da farkını göstermektedir. Hijyene ve personelin güler yüzüne önem vermektedir.  Yıl sonuna kadar yurt içi şubeleri 250’nin üzerine çıkartmayı hedeflemektedir. Bu yüzden franchise bayilik ile zincirlerini genişletmeyi planlamaktadır.

Tavuk Dünyası  , çarpıcı sloganıyla ve 12 farklı baharatla hazırladıkları tavuk yemekleriyle dikkatleri üzerine çekmektedir. Yemekleri ve sunum şekilleri düşünüldüğünde sloganlarının haklılığı ortaya çıkıyor. Kendine özgü tarifleri ve özel menüleriyle iki yıl gibi kısa sürede  şube sayısını 70’ e çıkartmıştır. Dünya bazında şubeleri  1.000 ‘ i bulmuştur.

Kendi işini kurmak isteyenler için franchise bayilik ile girişimcilere fırsat tanımaktadır.  Tavuk Dünyası’nın internet sitesinde bulunan başvuru formunu doldurduktan sonra yetkili kişiler değerlendirmenin olumlu olması durumunda irtibata geçecektir. İlk olarak girişimcinin bayi açmak istediği merkezin incelemesi yapılır. Gerekli dekorasyon ve proje görüşmelerinin ardından mimari plan çizilir. Mağaza açılışına kadar en ince detayla dahi Tavuk Dünyası ilgilenir. Bu aşamada Tavuk Dünyası girişimciden vakit ayırmasını ister. Bayilik veren firmalar arasında bu yüzden de girişimcinin başka bir işi ya da mesleği olmamasına önem gösterir.

TAVUK DÜNYASI FRANCHİSE YATIRIM MALİYETİ

  • Yatırımın yapılacağı yere göre de değişiklik göstermekle birlikte ortalama belirlenen bütçe 220 ile 350 bin TL arasında değişiklik göstermektedir.
  • Ana bayilik ve hizmet bedeli olarak aylık cirodan %3.5 pay alınmaktadır.
  • Yatırımın geri dönüşü 2 ile 4 yıl arasında değişmektedir. Yatırımcının bunu göze alması beklenir.
  • Genellikle cadde üzeri ve AVM’ler tercih edilmelidir. Yerleşkenin görünür olması müşteri potansiyelini arttırmaktadır.
  • Bölgesel bayilik verilmemektedir. Her şehir için ayrı başvuru yapılmalıdır.

Yatırım maliyeti yüksek ve yatırımın geri dönüş uzun vadededir. Bu şartlar genel olarak franchise şartlarının üzerindedir ve bazı yatırımcılar için zor gelmektedir. Ancak Tavuk Dünyası gibi bir markanın bayiliğini almak karlı yatırımlar listesinde başta gelmektedir. Yurt içi ve Yurtdışı bayilikver veren Tavuk Dünyası bayilik başvurusunda bulunmak için ilk etapta yapmanız gereken aşağıda bulunan bayilik başvuru formunu eksiksiz doldurmak ve firmaya ulaştırmak. Akabinde başvurunuz değerlendirilip, uygun görülürse tarafınıza dönüş yapılmaktadır.

 

[mavibuton]Tavuk Dünyası Bayilik Başvuru Formu[/mavibuton]

İLETİŞİM BİLGİLERİ

T.  0216 336 21 21
E-posta : info@tavukdunyasi.com  adresine mail atmak mümkün.

Yurtdışı franchise için : franchise@tavukdunyasi.com adresi ile iletişime geçerek şartlar konuşulabilir.

BENZER İÇERİKLER


Yorum Yap