Sponsorluk & Reklam

Türkiye’nin en çok ziyaret edilen web sitelerinden olan ve franchise, iş dünyası konularında paylaşımlar yapan web sitesi olan Ve Bayilik web sitesi her gün yüzlerce firma ve yatırımcı tarafından ziyaret edilmektedir.

Bayilik veren firmalar tarafından markaların, firmalarını ve franchise sistemleri hakkında bilgiler, tanıtımlar paylaştığı web sitemizde, hemen hemen her sektörde yüzlerce firma yer almaktadır.

Web sitemizi ziyaret eden yatırımcı ve girişimci adaylar sektör kategorilerinde dilediği sektör ve çeşitli alanlarda faaliyet gösteren firmalara hızlı bir şekilde ulaşmakta ve %99’un üzerinde bir oran ile doğru bilgilere ulaşmakta ve bu firmalara anında bayilik başvurusunda bulunabilmektedir.

Ve Bayilik web sitesinde çeşitli reklam alanlarına reklam vererek, firmanızı öne çıkarabilir ve yatırımcıları hızlı bir şekilde markanıza yönlendirebilirsiniz.

Neden Reklam Vermeliyim? Reklam vererek firmanızı veya markanızı, diğer firmalar arasında öne çıkararak vitrine çıkarıp daha fazla kişinin incelemesini ve geri dönüş almanızı sağlayabilirsiniz.

Reklam alanları ve diğer konularda bilgi almak için aşağıdaki mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Mail : reklam@vebayilik.com