Bist

% 0.000

Usd/Eur

% 0.000

Dolar

% 0.000

Euro

% 0.000

Altın

% 0.000

Sterlin

% 0.000

Yen

% 0.000

Ruble

% 0.000

Riyal

% 0.000

Rossmann 74. Mağazası İle Maltepe Park AVM’de

Kişisel bakım kozmetik perakende satışıcısı olan Alman Rossmann İstanbul Maltepe Park Avm’de 74. mağazasını hizmete açtı. 74. mağazasının açılışını gerçekleştiren Rossmann böylelikle Adana, Ankara, İzmit, Eskişehir, Uşak, Antalya, Bursa, Gaziantep, Kırıkkale, Manisa, Afyonkarahisar, Çanakkale ve Bolu mağazalarıyla Türkie pazarındaki büyüme hızını devam ettirmektedir. Rossmann mağazalarında kendine has ürünler ve farklı bir konsept ile cilt ve…


Kişisel bakım kozmetik perakende satışıcısı olan Alman Rossmann İstanbul Maltepe Park Avm’de 74. mağazasını hizmete açtı.

74. mağazasının açılışını gerçekleştiren Rossmann böylelikle Adana, Ankara, İzmit, Eskişehir, Uşak, Antalya, Bursa, Gaziantep, Kırıkkale, Manisa, Afyonkarahisar, Çanakkale ve Bolu mağazalarıyla Türkie pazarındaki büyüme hızını devam ettirmektedir.

Rossmann mağazalarında kendine has ürünler ve farklı bir konsept ile cilt ve vücut bakımı, ağız ve diş bakımı, saç bakımı, bebek bakımı, ithal ve yerli parfümler, organik gıda ürünleri, atıştırmalık gıda ürünleri, sağlık ve hijyen ürünleri, ev temizliği, ev idaresi, medya, kitap-kırtasiye, oyuncak, dekorasyon ve hediyelik eşya gibi daha bir çok ürünü müşterilerine ulaştırmaktadır.

BENZER İÇERİKLER


Yorum Yap