Bist

117651

% 1.047

Usd/Eur

1,2365

% 0.694

Dolar

3,948

% 0.330

Euro

4,8818

% 1.026

Altın

168,139

% 1.131

Sterlin

5,6123

% 1.483

Yen

3,7369

% 0.644

Ruble

0,07008

% 0.502

Riyal

1,05423

% 0.557

Pirelli Bayilik

Uluslararası arenada faaliyet gösteren İtalyan menşeili lastik firması Pirelli,  2017’yi de kapsayan yatırım planlarını açıkladı. Pirelli, 2013’ten bu yana 4 yıllık zaman zarfında yaklaşık 2 milyar Euro’luk bir yatırım planı gerçekleştirdi. Buna göre, premium segment cirosunu, %53’ten, bu yıl itibariyle %60’a ulaştırmayı amaçlıyor. Oldukça geniş bir yatırım bütçesi ayıran Pirelli firmasından, bayilik alabilirsiniz. Pirelli’nin Sektördeki…


Uluslararası arenada faaliyet gösteren İtalyan menşeili lastik firması Pirelli,  2017’yi de kapsayan yatırım planlarını açıkladı. Pirelli, 2013’ten bu yana 4 yıllık zaman zarfında yaklaşık 2 milyar Euro’luk bir yatırım planı gerçekleştirdi. Buna göre, premium segment cirosunu, %53’ten, bu yıl itibariyle %60’a ulaştırmayı amaçlıyor. Oldukça geniş bir yatırım bütçesi ayıran Pirelli firmasından, bayilik alabilirsiniz.

Pirelli’nin Sektördeki Faaliyetleri
1800’lü yıllardan bu yana, tam 145 yıldır, alanında bir numara olan Pirelli, sektördeki öncülüğüne devam etmek için çalışmalarını ve araştırmalarını hızla devam ettiriyor. Ekonomik krizlere ve sektördeki dalgalanlamalara karşı her zaman doğru stratejilerlerle ayakta durmayı başarmış ve büyüme oranı sürekli artış göstermiştir. Özellikle Avrupa ekonomisi içerisindeki sorunlar karşısında da bu tavrını sürdürerek premium segment alanında da gelişmeye devam etmiştir. Pirelli’nin premium segmenti, diğer ürün segmentlerine göre 3 kat daha fazla bir büyüme göstermektedir. 17 inç ve üzeri premium segment lastikler, Pirelli’nin cirosunun büyük bir kısmını oluşturmakta. %53 oranında premium segment lastiklerden cirosunu kazanan Pirelli, karının da %80’ini kapsamaktadır.
Pirelli firması, Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi’nden esinlenen “Değer Yaratan Etkenler” modeline uygun çalışmalar yapmaktadır. Bu kapsamda, sürdürülebilirlik politikalarını desteklemekte olan Pirelli firması, yatırımcılar ve şirketler arasındaki ilişkiyi kuvvetlendirmek ve bir bağ kurmak amacıyla Birleşmiş Milletler’in yatırım ilkelerine ve bu modele göre çalışmaktadır.
Sektör içerisinde birçok modelde liderliği elinde bulundurmakta olan Pirelli, Dow Jones Stoxx’un sürdürülebilirlik endekslerinde de, 6 yıllık dönem sonucu, otomatik parçaları ve lastik alanında piyasa lideri seçilmiştir.
Premium segment adetleri konusunda ise 2013’ten bu yana %6’lık bir artış göstererek %44’e ulaşmıştır. Sektör içerisindeki bu endeksleri ise oldukça önem teşkil etmektedir. Runflat ve Seal- Inside gibi yeşil performans serilerinden de elde edilen cirosu da oldukça önemlidir.
2020 yılı için de birtakım planları bulunmaktadır. Bu konuda cirosunda hatırı sayılır bir artış öngören firma; CO2 emisyonlarında %15’e varan bir düşüş beklerken, enerji tüketimi konusunda da %18’lik bir azalma beklemektedir. Yanı sıra, sürdürülebilirlik planı kapsamında su kullanımı oranında 2020 itibariyle,  %58’e varan bir düşüş ve %95’i aşan geri dönüşüm çalışmaları planlamaktadır. Aynı zamanda araştırma- geliştirme çalışmalarına da bütçe ayrılması hedeflenmektedir.

Pirelli ve Pirelli Lastik Bayilikleri
Pirelli lastiklerinin piyasa üst sıralarda kalmasının en önemli nedenlerinden biri, tüm yol ve hava koşullarına uyum sağlayan ve performansından değer kaybetmeyen bir yapısı olmasıdır.  Otomobil, SUV ve diğer araç tipleri için ideal lastikler üretmektedir. Pirelli firması, bayilik konusunda oldukça tercih edilen ve bu konuda da taleplere iyi imkanlar sunan bir şirkettir. 145 yıllık deneyimi, araştırma ve geliştirme çalışmalarına önem vermesi, ayrıca yayın ve geniş bir satış ağına sahip olması nedeniyle bayilik konusunda tercih edilmesi gereken bir firmadır. Araba, motorsiklet, otobüs vb ticari araçlar için de kullanıcılar tarafından fazlasıyla tercih edilmektedir.

Bu karlı ve garanti yatırım için Pirelli dünyasını seçmeniz oldukça mantıklı bir seçim olacaktır. Her ülkenin hava şartlarına ve yol durumuna göre pazarını oluşturmaktadır. Bu açıdan, Pirelli‘nin Türk pazarı ve tercihleri konusunda bilgi talep ederek işe başlayabilirsiniz. Geniş bir ürün ağı olan Pirelli kapsamında, otomobil lastiği, kamyon ve otobüs lastiği, zirai ve iş makinesi lastiği ve motosporları konusunda ürün ve hizmetleri sunulmaktadır. Sizler de bu geniş ürün ve hizmet fırsatlarından yararlanabilir, yaygın satış ağından dolayı karlı çıkabilirsiniz. Bunun işin tek yapmanız gereken Pirelli’nin resmi sayfasında bulunan iletişim bilgilerinden firmaya ulaşmak ya da sitedeki “Bize Katılın” sekmesinden formu doldurabilirsiniz.

Online olarak Pirelli Bayilik başvurusunda bulunmak için yapmanız gereken, yazının devamında bulunan başvuru formu bağlantısına tıklamak ve açılacak olan sayfada bulunan formu eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekmektedir.

[button url=”https://www.pirelli.com/tyres/tr-tr/contact-us” target=”_blank”]Pirelli Bayilik Başvuru Formu[/button]

Pirelli Bayilik İletişim Bilgileri
Pirelli’ye ulaşmak, bayilik konusunda bilgi almak ve sorularınıza cevap bulmak için belirtilen müşteri hizmetleri numarasından ya da mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Ya da İstanbul’daki genel merkeze iletişim bilgileriyle irtibata geçebilirsiniz.
Genel Merkez:  River Plaza – Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Bahar Sokak No:13 Kat:13 Sisli / Istanbul 34394
Telefon: +90(212) 355 15 00
Faks: +90(212) 215 61 17
Fabrika: Ankara Caddesi Köseköy Mevkii, No:269 Kartepe 41250 KOCAELI
Telefon: +90(262) 315 20 00 Faks: +90(262) 321 89 07

BENZER İÇERİKLER


Yorum Yap