Bist

117651

% 1.047

Usd/Eur

1,2365

% 0.694

Dolar

3,948

% 0.330

Euro

4,8818

% 1.026

Altın

168,139

% 1.131

Sterlin

5,6123

% 1.483

Yen

3,7369

% 0.644

Ruble

0,07008

% 0.502

Riyal

1,05423

% 0.557

Özgün İş Fikri – Kitap Cafe Açmak

Son zamanların en özgün iş fikirlerinden olan Kitap Kafe Açmak iş fikri hakkında detaylar burada. Kitap Cafe Açmak Yatırımlarını hangi sektöre yapacağı noktasında kararsız kalan birçok kişi iş olanaklarını kısa vadeli de olsa ertelemek zorunda kalıyorlar. Kararsız kalan yatırımcılar için cazip ve son yıllarda müşteriler tarafından çok fazla ilgi gösterilen kitap cafe açmak istemez misiniz?…


Son zamanların en özgün iş fikirlerinden olan Kitap Kafe Açmak iş fikri hakkında detaylar burada.

Kitap Cafe Açmak

Yatırımlarını hangi sektöre yapacağı noktasında kararsız kalan birçok kişi iş olanaklarını kısa vadeli de olsa ertelemek zorunda kalıyorlar. Kararsız kalan yatırımcılar için cazip ve son yıllarda müşteriler tarafından çok fazla ilgi gösterilen kitap cafe açmak istemez misiniz? Kitap satışının yapıldığı bir mekâna sahip olup ayrıca buraya gelen müşterilerin huzur içinde bir şeyler yudumlarken kitap okumalarını sağlayabilirsiniz. Böylece daha fazla müşterinin sizi tercih etmesini sağlamanız ve bu sektörde en çok rağbet görülen yer olmanız içten bile değildir. Kitap cafe açmak isteyenlerin bilmesi gerekenler nelerdir?

Kitap Cafe Nereye Açılmalı?

Kitap cafe gibi bir yer açmak istiyorsanız açacağınız yerin konumu çok önemlidir. Yüksek kar elde etmek istiyorsanız kitap cafe açmak için iyi bir yer çalışması yapmanız gerekir. Bunun için okuma oranının fazla olduğu yerler seçilebileceği gibi aynı zamanda emekli insanların yaşadığı muhitleri tercih etmek müşteri potansiyelinizi arttıracaktır.

Hangi Tür Kitaplar Cafenizde Bulunmalıdır?

Kitap kafe açmak isteyenlerin konumdan sonra en önemli konunun tercih edilecek olan kitap türleridir. Kitap türleri belirlenirken internet siteleri tercih edilebilir. En çok satış yapan kitapları, ülkemiz insanının tercih ettiği yerli yazarları ve dünyada en çok beğenilen yabancı yazarların eserleri cafenizde bulundurabilirsiniz. Son dönemlerde bayanların çok fazla tercih ettiği kitap türleri arasında yer alan gelişim kitaplarını da bünyenizde bulundurabilirsiniz.

Cafenin Mekânı Nasıl Dekor Edilmeli?

Kitap cafeyi işlek yapan faktörlerden biri de mekânın dekoru ve buna bağlı tasarımıdır. Kitap okumayı seven kişiler genellikle huzur verici ve sessiz bir ortamı daha çok tercih ederler. Bu bağlamda duvar renklerinden içeride kullanılan aksesuarlara, ışık miktarından kullanılan mobilyaya kadar hemen hemen her şey cafenin mekânı için önemlidir. İster başka cafe olsun ister kitap cafe olsun birçok kişi bu ortamlara güzel vakit geçirmek için gittiğinden dolayı onların taleplerine karşılık verebilecek bir mekâna sahip olmak gerekir. Bazen insanlar bir bardak çay içmek için cafeye gitmek istediklerinde farklı konsepte sahip mekanları diğerlerine göre daha çok tercih etmektedirler.

 

BENZER İÇERİKLER


Yorum Yap