Bist

% 0.000

Usd/Eur

% 0.000

Dolar

% 0.000

Euro

% 0.000

Altın

% 0.000

Sterlin

% 0.000

Yen

% 0.000

Ruble

% 0.000

Riyal

% 0.000

Otorapor Bayilik

Farklı alanlarda yatırım yapmak isteyen kişiler için alternatif bayilik fırsatları bulunmaktadır. Bu fırsatlardan bir tanesini Otorapor firması girişimci adaylarına sunmaktadır. Oto ekspertiz sektöründe faaliyet gösteren ve sektörde profesyonel ve kurumsal olarak çalışan ilk firma olan Otorapor, daha geniş müşteri kitlelerine ulaşmak ve bayi ağını genişletmek amacıyla bayilik başvurularını kabul etmektedir. Otorapor, ikinci el araç pazarının…


Farklı alanlarda yatırım yapmak isteyen kişiler için alternatif bayilik fırsatları bulunmaktadır. Bu fırsatlardan bir tanesini Otorapor firması girişimci adaylarına sunmaktadır. Oto ekspertiz sektöründe faaliyet gösteren ve sektörde profesyonel ve kurumsal olarak çalışan ilk firma olan Otorapor, daha geniş müşteri kitlelerine ulaşmak ve bayi ağını genişletmek amacıyla bayilik başvurularını kabul etmektedir.

Otorapor, ikinci el araç pazarının bir hayli büyük olduğu ve araç ekspertiz işlemlerinin sıklıkla yapıldığı ülkemizde oldukça önemli bir yatırım aracıdır. İkinci el satın almak isteyen herkes, aracı satın almadan önce mutlaka bir ekspertiz raporu almakta ve bu rapora göre satın alma işlemine karar vermektedir. Dolayısıyla ekspertiz sektörü gelişmekte ve gelişmeye de devam edecek bir sektördür.

Hızlı ve kaliteli hizmet anlayışı ile çalışan Otorapor firması kendisini güçlü ve güvenilir olarak tanımlamaktadır. Büyüyen araç ekspertiz pazarından en büyük payı almak için bayi ağını genişletme stratejisini izleyen firma, bu amaçla ülkenin her yerine bayilik vermektedir. Herhangi bir hammaddeye gerek duymadan Otorapor firmasından bayilik almak mümkündür. Sektörün hazır bir müşteri kitlesi olduğu için yapılan yatırım oldukça kısa bir süre içerisinde geri alınabilmektedir. Geniş müşteri kitlesi sayesinde sektördeki normal kar marjının çok daha üzerinde kar elde edilmesi kaçınılmazdır. Otorapor kusursuz bir araç sorgulama sistemine sahiptir. Ayrıca otomobil ekspertizi ile ilgili gerekli olan tüm sertifikalara da sahip durumdadır.

Otorapor bayilerine yer seçimi konusunda da danışmanlık hizmeti vermektedir. Bunun yanında işe alınan personelin alım sürecine ve işe alışma sürecine doğrudan katkı sağlamaktadır. Otorapor, kendi merkezinde işe alınan personellere gerekli tüm eğitimleri vermektedir. Açılan bayiliğin aktif olarak çalıştığı süre boyunca her türlü danışmanlık hizmetinin yanı sıra, bilgisayar yazılım desteği konusunda da sınırsız hizmet vermektedir. Pazarlama süreçleri konusunda da bayilerine gerekli tüm desteği veren Otorapor, hem genel hem de lokal bölgelerdeki pazarlama faaliyetlerine doğrudan katkı vermektedir.

Girişimci ruha sahip ve başarma arzusu içindeki kişiler gerekli finansal kaynağa ve başarılı bir iş geçmişi olan kişiler Otorapor firmasına bayilik başvurusunda bulunabilirler. Yapılan başvurular değerlendirilmekte ve uygun görülen girişimci adayları ile kısa bir süre içerisinde iletişime geçilmektedir. Mekan ve teknik detaylar üzerinde fikir birliğine varılması sonucunda bayi açılış işlemi gerçekleştirilmektedir.

Franchise başvurusunda bulunmak için yapmanız gereken, yazının devamında bulunan Otorapor bayilik başvuru formu butonuna tıklamak ve açılacak olan sayfada bulunan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak firmaya ulaştırmak.

[button url=”http://otorapor.com/bayilik-franchise-basvurusu” target=”_blank”]Otorapor Bayilik Başvuru Formu[/button]

Ayrıca firmanın iletişim adresleri aşağıda yer almaktadır.
Adres : Dumankaya İkon, Örnek Mah. Kat:1 A Blok No:A36 Ataşehir İstanbul
Mail : info@otorapor.com

BENZER İÇERİKLER


Yorum Yap