Bist

117651

% 1.047

Usd/Eur

1,2365

% 0.694

Dolar

3,948

% 0.330

Euro

4,8818

% 1.026

Altın

168,139

% 1.131

Sterlin

5,6123

% 1.483

Yen

3,7369

% 0.644

Ruble

0,07008

% 0.502

Riyal

1,05423

% 0.557

Lenovo Bayilik

Lenovo şirketler grubu, Çin merkezli bilişim ve teknoloji şirketi olup, Masaüstü bilgisayar, dizüstü bilgisayar, cep telefonu, el bilgisayarı, mobil sunucu ve bilgisayar teknolojisi, aksesuar ve donanım imalatı yapan bir firmadır. Ana merkezi Pekin’de bulunan Lenovo’nun diğer ana merkezlerinden biri ABD’de, diğeri ise Singapur’da bulunmaktadır. Şangay’da, Shenzhen’de, Xiamen’de, Chengdu’da ve Yamato’da da merkezleri bulunan Lenovo, 2005…


Lenovo şirketler grubu, Çin merkezli bilişim ve teknoloji şirketi olup, Masaüstü bilgisayar, dizüstü bilgisayar, cep telefonu, el bilgisayarı, mobil sunucu ve bilgisayar teknolojisi, aksesuar ve donanım imalatı yapan bir firmadır. Ana merkezi Pekin’de bulunan Lenovo’nun diğer ana merkezlerinden biri ABD’de, diğeri ise Singapur’da bulunmaktadır.

Şangay’da, Shenzhen’de, Xiamen’de, Chengdu’da ve Yamato’da da merkezleri bulunan Lenovo, 2005 yılında IBM’in bilgisayar bölümünü satın alarak, Çin’de pazarın liderin oldu. Ayrıca 2012 yılında Google’ın 12.5 milyar dolara satın aldığı Motorola’yı, 2.91 milyar dolar’a 2014 yılında Google’den satın aldı. 2013 yılında bilgisayar pazar payını %16.7’ye çıkartarak, HP’nin elinde bulundurduğu pazar liderliğini devralmış oldu.

Lenovo Bayiliği Alma

Son yılların en fazla büyüme gösteren firmalarından biri olan Lenovo, gün geçtikçe büyümesine bayiliklerini artırarak devam ediyor. Bu büyümeyi sağlarken yanına yol arkadaşları arayan Lenovo, Türkiye’deki bayiliklerini de artırmak istiyor. Yazının devamında bulunan bayilik başvuru adresindeki form doldurulduktan sonra Lenovo yetkilileri sizle iletişime geçiyor. Onaylamalar en fazla 3 iş günü içerisinde belli oluyor. Onaylanan bayilere şirket yetkilileri ulaşmakta ve detayları anlatmaktadır. Lenovo bayiliği üç bölümden oluşuyor, normal üyelik, premium üyelik ve gold üyelik. Bayilikleri kabul edilen firmalar, ücretsiz olarak Lenovo’nun pazarlama ve satış kaynaklarına erişebiliyor. Premium ve gold üyelikler bayiye avantajlar sağlıyor fakat Premium ve Gold üye olabilmek için Lenovo tarafından koşulan bazı şartları sağlamak gerekiyor.

Nasıl Premium ve Gold Üye Olunur

Premium ve Gold üye olabilmek için Lenovo’nun koyduğu yıllık şartları yerine getirmek gerekiyor. Bu şartları yerine getireceğini taahhüt eden firmalar bayilik almayı hak ediyor. Şartlar ise:

Satış personelleri, web üzerinden verilecek satış eğitimleri tamamlamalı.
Teknik personelleri, web üzerinden verilecek teknik eğitimleri tamamlamalı.
Premium üye: Yıllık minimum 200 adet sistem alımını sağlamalı.
Gold üye: Yıllık minimum 1000 adet sistem alımını sağlamalı.

Daha detaylı bilgl için, aşağıda bulunan Lenovo bayilik başvuru formu butonuna tıklamak ve önünüze gelecek olan sayfada sizden istenilen bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurarak firmaya ulaştırmak.

[button url=”https://www.lenovoplus.com.tr/welcome/members” target=”_blank”]Lenovo Bayilik Başvuru Formu[/button]

Başvurunuz değerlendirildikten sonra uygun görülmesi halinde firma tarafınıza geri dönüş sağlamaktadır.

BENZER İÇERİKLER


Yorum Yap