Bist

% 0.000

Usd/Eur

% 0.000

Dolar

% 0.000

Euro

% 0.000

Altın

% 0.000

Sterlin

% 0.000

Yen

% 0.000

Ruble

% 0.000

Riyal

% 0.000

L’ACTONE Kozmetik Bayilikler Veriyor

L’ACTONE Bayilik Veriyor Dünya genelinde kişisel bakım ürünlerine artan ilginin her geçen gün artış göstermesine bağlı olarak birçok marka bu sektörde yer almaktadır. Köklü geçmişe sahip olan L’ACTONE firması kozmetik sektöründe hizmet veren bir markadır. Aromatik kokuları doğandan keşfederek müşterilerinin kullanımına sunarak yola çıkan marka, gerçekleştirmiş olduğu başarılı çalışmaları sayesinden kendi ürün koleksiyonunun her geçen…


L’ACTONE Bayilik Veriyor

Dünya genelinde kişisel bakım ürünlerine artan ilginin her geçen gün artış göstermesine bağlı olarak birçok marka bu sektörde yer almaktadır. Köklü geçmişe sahip olan L’ACTONE firması kozmetik sektöründe hizmet veren bir markadır.

Aromatik kokuları doğandan keşfederek müşterilerinin kullanımına sunarak yola çıkan marka, gerçekleştirmiş olduğu başarılı çalışmaları sayesinden kendi ürün koleksiyonunun her geçen gün daha genişletmektedir. Parfüm sektöründe yer aldığı süre zarfından kendini her zaman geliştiren marka bu sektörde en iyi başarı göstergesi olan ART OF PARFUMES INC. sertifikası ile bunu tescillemiş oldu. Marka olarak müşterilerinin memnuniyetini arttırma ve kazanma adına empati kuran L’ACTONE hayatın her anında fark yaratmak ve birlikte olduğu insanlarda iyi bir izlenim bırakmak için ürünlerinin kalitesini arttırmaya özen gösteriyor.

L’ACTONE markasının en büyük sırrı keşfedilmemiş en güzel bitki özlü kokuları doğadan keşfedip bunlar üzerinde çalışma ortaya koyarak parfüm üretmeye çalışmaktadırlar. Ürün koleksiyonunu geniş bir yelpazeye oturtan marka sadece parfüm ürünleriyle değil, ayrıca renkli kozmetik, vücut spreyi ve kişisel bakım gibi daha birçok ürünü bünyesine almaktadır. L’ACTONE Cosmetic markanın en büyük hedefi üretmiş olduğu kaliteli ürünlerini müşterilerine uygun fiyat garantisiyle sunabilmektir. Bu noktada laboratuar çalışmalarına ağırlık veren marka kendi mühendisleriyle yoğun bir çalışma temposunun içerisine girmektedir. Koleksiyonuna aldığı ürünlerin kalitesi ve güvenirliliği sayesinde bugün dünyanın birçok ülkesinde hizmet vermektedir. Ülkemizde de hizmet vermekte olan marka bunun dışında Amerika, Bulgaristan, Romanya ve Ukrayna gibi ülkelerde de faaliyet göstermektedir.

L’ACTONE marka olarak kendi sektörü içerisinde sahip olduğu bu başarıyı farklı ülkelerdeki müşterilerine sunduğu gibi aynı zamanda bayilik vermek suretiyle kendi temsilcilerine de sunmak için can atıyor. Yenilikçi ve modern anlayışı benimsemiş olan L’ACTONE, bu başarının sırrını genç ve yaratıcı beyne sahip genç dinamiklerden aldığını ifade etmektedir. Bayilik noktasında yine gençlere seslenen marka, şube açmak isteyen kişilerin yine genç nüfustan olmasına gayret gösteriyor. Girişimci ruhu son derece gelişmiş olan kişilere gerekli tüm desteği sunan kozmetik markası temsilcilik isteyenlerin firma ile irtibata geçmesin istiyor.

L’Actone bayisi olmak için ilk aşamada yapılması gereken, aşağıda bulunan bayilik başvuru formu link bağlantısındaki formu doldurmak.

[button url=”http://lactonecosmetics.com/tr/dealership” target=”true” text=”L’ACTONE Bayilik Başvuru Formu” class=”mavi” size=”none”]

 

BENZER İÇERİKLER


Yorum Yap