Bist

117651

% 1.047

Usd/Eur

1,2365

% 0.694

Dolar

3,948

% 0.330

Euro

4,8818

% 1.026

Altın

168,139

% 1.131

Sterlin

5,6123

% 1.483

Yen

3,7369

% 0.644

Ruble

0,07008

% 0.502

Riyal

1,05423

% 0.557

Köfteci Ramiz Bayilik

Köfteci Ramiz , 20.yy başında Makedonya’da başlıyor lezzet yolculuğuna. Türkiye’ye göç ettiklerinde iki kardeş Akhisar’a yerleşmiş ve Makedonya’daki çocukluk tadını burada kendi üretmeye başlamış. 1928 yılında limon sandığından sandalyelerin olduğu dükkan bugüne gelmelerini sağlayacak ilk adım olmuş.  Takvimlerin 1934’ü göstermesiyle Köfteci Ramiz’in ünü diğer illere de yayılmış ve artık müşteriler tarafından köftenin lezzeti tescillenmiş. 2000…


Köfteci Ramiz , 20.yy başında Makedonya’da başlıyor lezzet yolculuğuna. Türkiye’ye göç ettiklerinde iki kardeş Akhisar’a yerleşmiş ve Makedonya’daki çocukluk tadını burada kendi üretmeye başlamış. 1928 yılında limon sandığından sandalyelerin olduğu dükkan bugüne gelmelerini sağlayacak ilk adım olmuş.  Takvimlerin 1934’ü göstermesiyle Köfteci Ramiz’in ünü diğer illere de yayılmış ve artık müşteriler tarafından köftenin lezzeti tescillenmiş.

2000 yılında ilk şubesini İstanbul  – İzmir karayolu üzerine kurmuş. Daha tanınır hale gelince de şubelerini genişletmiş. Bugün Türkiye’nin en tanınan köftecisi olan Köfteci Ramiz, yoğun franchise teklifleri üzerine içlerinden uygun olanı seçerek marka zincirine bir yenisi eklemektedir.

Türkiye’nin ulusal markası köfteci Ramiz’in sertifikaları ve kalite belgesi bulunmaktadır.  Franchise için eleman desteği de vererek ürünlerini Akhisar’dan günlük olarak temin etmektedir. İstanbul ve İzmir AVM’lerde franchise bayilik başvurusu kabul edilmemektedir.  Üç farklı bayilik sistemiyle özellikle cadde üzeri  ve alışveriş merkezlerine bayilik vermektedir.

Köfteci Ramiz Franchise Bayilik Şartları :

  • Ramiz etler başta olmak üzere ; pide , zeytin ,zeytinyağı gibi ürünlerin dışında taşıması ekonomik olmayan ürünleri temin etmez. Bayi kendi tedarik eder.
  • Gazlı içecek ve ayran ürünlerinde firma kendisinin belirlediği sözleşme üzerinden tedarik yapmaktadır.
  • Ürünlerin dondurulmadan gönderilmesini önemser.
  • Dekorasyon için Ramiz kendi mimar gruplarıyla çalışılmasını zorunlu tutar. Demirbaşların tedariği için öneriler sunulur.
  • Açılacak bayinin genel olarak alışveriş merkezinde 80 – 120 m2 aralığında caddeler üzerinde ise 120- 250 m2 aralığında olması gerekmektedir.
  • Binaların içinde sayılan, bahçeler, bodrum katlar, batar katlar gibi üniteler dışında oturum alanlarının bu metrekarelere dahildir.
  • Yerleşkeye göre şartlar değişebilir.
  • Ortalama bina dekorasyon maliyeti m2 başına 1.500 – 2.000 aralığında değişmektedir.
  • Yerleşke belirlenmeden franchise görüşmesi yapılmaz.
  • Personel kadrosu Köfteci Ramiz tarafından temin edilir. Eğitim desteği verilir. Ve personelin yerleşke yakınında ikamet etmesine özen gösterilir.
  • Kira sözleşmesi öncelikle Köfteci Ramiz tarafından yapılır. İlerleyen zamanlarda franchise bayi ile alt kire sözleşmesi imzalanır.
  • Yatırımcıyı finansör olarak görmeyen Ramiz , onu kalitesinin bir parçası olarak kabul eder. Bu yüzden bayiden Köfteci Ramiz’in değerlerini taşıması beklenir.

Köfreci Ramiz ailesine katılmak için ilk aşamada yapmanız gereken, franchise başvurusunda bulunmak. Bunun için aşağıda bulunan başvuru formu bağlantısına tıklamak ve karşınıza gelen sayfada bulunan formu sizden istenildiği şekilde eksiksiz bir şekilde doldurmanız ve firmaya göndermeniz gerekmektedir.

[button url=”http://www.kofteciramiz.com/franchise_form.asp” target=”_blank”]Köfteci Ramiz Franchise Başvuru Formu[/button]

Ayrıca Franchise sistemi hakkında detaylı bilgi almak için iletişim numarası :  (236) 414 33 33 ‘dır.

Yazışma adresi : info@kofteciramiz.com

BENZER İÇERİKLER


Yorum Yap