Kiralık Bankamatik (ATM) Yeri Arayan Bankalar

/ 31 Ocak 2018 / / yorumsuz

Bu yazımızda kiralık Bankamatik yeri arayan bankalar hakkında bilgiler paylaşacağım.

Günümüzde ATM‘ler, banka müşterileri açısından oldukça büyük kolaylık sağlamakta ve müşteriler neredeyse bütün işlemlerini bankaya gitmeden işlemlerini bankamatikler üzerinden gerçekleştirebilmektedirler. Bankalar hem şube yoğunluklarını azaltmak, hemde müşterilerine da fazla noktada hizmet verebilmek için sürekli yeni bankamatikleri müşterilerinin hizmetine sunmaktadırlar.

Hal böyle olunca bankalar açısından ciddi bir talep ve arayış oluşmakta. Bankalar web siteleri üzerinden ATM yeri talep formları üzerinden kiralık yer önerilerini toplayıp ve değerlendirmektedirler. Bankaların ihtiyacını karşılayacağını düşündüğünüz bir yeriniz varsa ve banka gibi kurumsal firmalarda değerlendirmek istiyorsanız yazımızın bu konuda sizlere oldukça faydalı olacaktır.

1- Yapı Kredi Bankası : Banka, kiralık ATM yeri aramakta Yapı Kredi bankasına bankamatik önerileriniz için hemen aşağıdaki sayfa bağlantısına tıklayarak ilgili sayfaya ulaşabilir ve detayları inceleyip, hemen öneride bulunabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası Kiralık ATM Yeri Önerme

 

2- Türkiye İş Bankası : Banka, kiralık bankamatik yeri önerilerinizi aşağıda bulunan ilgili sayfa bağlantısına tıklayarak ulaşabilirsiniz ve önerilerinizi yine aynı sayfada bulunan iletişim adresi üzerinden doğrudan yapabilirsiniz.

Yeni bankalar ve ilanları eklenecektir.

Türkiye İş Bankası Kiralık ATM Yeri Önerme

 

Ayrıca sitemizde Kiralık Yer Arayan Firmalar kategorisinden, diğer dükkan arayan firmalara ulaşabilirsiniz.