Bist

% 0.000

Usd/Eur

% 0.000

Dolar

% 0.000

Euro

% 0.000

Altın

% 0.000

Sterlin

% 0.000

Yen

% 0.000

Ruble

% 0.000

Riyal

% 0.000

Henry Jones Coffee Bayilikler Veriyor

Henry Jones Coffee bayilikler veriyor. Firma hakkında bilgiler ve nasıl başvuru yapacağınızı anlattık. Henry Jones Coffee Bayilik Veriyor İş olanağı noktasında yatırımlarına bayilik alarak devam etmek isteyenler Henry Jones Coffee’nin vermiş olduğu fırsatları değerlendirebilir. Firma sahipleri olan Mustafa Tasmakıran ve Yasin Aydın’ın sahip olduğu özel yaşamında ve ticari faaliyetlerinde verdikleri güven, saygı ve hizmetle birlikte…


Henry Jones Coffee bayilikler veriyor. Firma hakkında bilgiler ve nasıl başvuru yapacağınızı anlattık.

Henry Jones Coffee Bayilik Veriyor

İş olanağı noktasında yatırımlarına bayilik alarak devam etmek isteyenler Henry Jones Coffee’nin vermiş olduğu fırsatları değerlendirebilir. Firma sahipleri olan Mustafa Tasmakıran ve Yasin Aydın’ın sahip olduğu özel yaşamında ve ticari faaliyetlerinde verdikleri güven, saygı ve hizmetle birlikte 2015 yılından sonra Henry Jones markasının lansmanını yapmaya başlamışlardır. Sahip olduğu ortakları sayesinde meydana gelen enerjinin her geçen gün büyümesiyle birlikte, ortaya çıkan sevgi ve hoşgörü Henry Jones çatısını büyütmekle birlikte birçok mekânda, yeni noktalarda, yeni aile bireylerinin markanın bünyesine girmesini sağlamaktadır. Henry Jones markası bu sektörde ilk başladığı dönemden beri; sahip olduğu değerlere gönül vermek suretiyle, aşk ile yapılan ve sürekli gelişim içerisinde firmayı tutmaya çalışmışlardır. Bunun yanında firmanın sahip olduğu imkanları misafirlerin talep ve memnuniyetlerini dikkate almak suretiyle geniş bir yelpazeye yaymaya çalışmaktadırlar. Ortaya çıkan sonucun haklı gururundan doğan mutluluğu hem marka olarak yaşamakta hem de müşterilerine yaşatmaktadır.

Firmanın henüz genç bir kuruluşa sahip olmasına karşılık, işine olan inancı ve güveni hiç yitirmeden sahip olduğu tecrübeleriyle sektörde kalıcı bir yer edinme adına birçok prestijli denilebilecek projelere imza atma fırsatını yakalamıştır. Özellikle kendisine ait olan özel tasarımlarıyla misafirlerinize ayrıcalıklı bir deneyim yaşatmayı başarmıştır. Bunun için Henry Jones sahip olduğu tüm değerlerini en iyisini sunma adına gerçekleştirmektedir. Başarıya giden yolda sahip olduğu tüm değerleri ve güzellikleri gerçekleştirirken markanın her bir parçasını ve değerini puzzlen birer parçası olarak görmektedir. Sektöründe lider bir marka olmanın vermiş olduğu gururu şimdilerde birçok franchise ile paylaşmak isteyen marka ilk olarak bayilik almak isteyenleri detaylı bir inceleme için web sitesine bekliyor. Firmanın sahip olduğu değerleri ortaya koyabilecek olan yatırımcıları kendi bünyesine bekleyen Henry Jones coffee, vizyonunda olduğu gibi memnuniyet odaklı, hoşgörülü olmayı başaran, sürekli gelişen, kaliteli hizmeti kendine misyon edinen ve birlikte bir şeyler ortaya koyabilmenin gücüne inanan yatırımcıları bekliyor. Henüz yeni bir firma olmasına karşılık Henry Jones Coffee büyük işler başarmış ve geleceğe yönelik neler yapabileceğini sektörde göstermiş bir firmadır.

[mavibuton]Henry Jones Coffee Franchise Başvuru Formu[/mavibuton]

BENZER İÇERİKLER


Yorum Yap