Golf Dondurma Bayilik2003 yılında Bursa’da kurulan fabrikası ile dondurma sektörüne giriş yapan Golf, güncel üretim kapasitesi olan 160 milyon litre ile Bursa ve Kahramanmaraş fabrikalarında üretim yapmaktadır ve sektörün önde gelen markaları arasında yer almaktadır.

Oldukça geniş bir ürün gamına sahip olan Golf, 2013 yılı verilerine göre günde ortalama 3 milyondan fazla Golf ürünü tüketmektedir. Golf lezzeti ve ürünlerini başta Balkanlar, Ortadoğu ve Kuzey Afrika olmak üzere 13 Ülkede İhracat ederek, dondurma sevenler ile buluşturmaktadır.


Golf Dondurma hakkında detaylı bilgiler ve satış noktası, bayilik gibi başvurularınızı aşağıdaki iletişim numaraları üzerinden yaparak firmaya doğrudan ulaştırabilirsiniz.

Merkez Adres : Defterdar Mah. Otakçılar Cad. Flatofis No: 78 Kat: 2 D / Blok Kapı No: 74 / 75
EYÜP / İSTANBUL
Telefon : +90 (212) 629 60 60
Faks : +90 (212) 437 82 92

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 11 Mart 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Golf Dondurma Bayilik (3 Yorum)

  1. Merhaba beni şişli izetpaşa mahallesi nde nurol tower tam karşında işyerim var konum olarak da çok güzel bir yer 4 yıldır burayı işletilmesini yapıyorum ve dondurma satmak istiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim lütfen cevap yazarmısınız

  2. Merhaba ben nurdan tekbas yeni cigköfte yerimizde sizin dondurmalarınızı satmak istiyoz yardımcı olursanız sevinirim cevap yazarsanız