Bist

117651

% 1.047

Usd/Eur

1,2365

% 0.694

Dolar

3,948

% 0.330

Euro

4,8818

% 1.026

Altın

168,139

% 1.131

Sterlin

5,6123

% 1.483

Yen

3,7369

% 0.644

Ruble

0,07008

% 0.502

Riyal

1,05423

% 0.557

Coffeemania Bayilik

En çok bayilik alınan alanlardan bir tanesi kahve ve kahve ürünleri satılan işletmelerdir. Ülkenin tüm bölgelerinde bu tarz kahve dükkanları bulunmaktadır. Coffeemania da bayilik veren kahve işletmelerinden bir tanesidir. Yatırımını bir kafe açarak değerlendirmek isteyen veya kendine ait yeni bir iş kurmak isteyen kişiler Coffeemania firmasından bayilik alabilirler. Firmanın talep ettiği özel kriterlerin sağlanması ve…


En çok bayilik alınan alanlardan bir tanesi kahve ve kahve ürünleri satılan işletmelerdir. Ülkenin tüm bölgelerinde bu tarz kahve dükkanları bulunmaktadır. Coffeemania da bayilik veren kahve işletmelerinden bir tanesidir. Yatırımını bir kafe açarak değerlendirmek isteyen veya kendine ait yeni bir iş kurmak isteyen kişiler Coffeemania firmasından bayilik alabilirler. Firmanın talep ettiği özel kriterlerin sağlanması ve bayilik başvurunuzun onaylanmasının ardından hemen işletmenizi açabilir ve kısa süre içerisinde en güzel kahve ürünlerini satmaya başlayabilirsiniz.

Büyüme stratejileri doğrultusunda bayilik verme kararı alan Coffeemania firması, yavaş bir şekilde hem tüm yurtta hem de Avrupa’da kahve alanında kaliteli ürünler üreten bir marka olma amacındadır. Firmanın temel amacı çok para kazanmaktan ziyade, müşterilerine lezzetli ve kaliteli kahveler sunan bir mekan yaratmak ve kahve tutkunu müşteri kitlesi oluşturmaktır. Firma hem ülke genelinde hem de tüm dünyada kahve deneyimine sahip ve tarz sahibi danışmanlar ile çalışmaktadır. Coffeemania, bayilik vereceği kişilerin de hem kahveyi seven hem de firmanın kalitesini artırıcı kişiler olması konusunda oldukça titiz davranmaktadır. Markasının ve kahvelerinin kötü anılmasını istemedikleri için her başvuruyu çok detaylı bir şekilde incelemektedirler.

Açılacak iş yerinin mekanı da bayilik başvurusunun onaylanması konusunda çok önemli. Doğru mekan, doğru yatırımcı ve uygun sermaye kriterlerinin yerine getirilmesi durumunda bu başvurular hızlı bir şekilde değerlendirilmekte ve girişimci adayı ile ön görüşme yapılmaktadır. Başvurusu kabul edilen adaylar, hızlı ve çok detaylı bir eğitim süreci içerisine sokulmaktadır. Bu süreçte firma ve bayilik şartları ile ilgili tüm şartlar paylaşılmaktadır. Kişiye kahve ve kahve süreçleri hakkında da detaylı bilgiler verilmekte bu yüzden bayilik başvurusunda bulunan kişilerde herhangi bir tecrübe şartı aranmamaktadır. Ön görüşme neticesinde karşılıklı olarak olumlu sonuçlara ulaşıldığı takdirde tüm görev ve hakları açıklayan bir sözleşme imzalanmakta ve böylece iş birliği başlamış olmaktadır.

Başvuru yapmak için yazının devamında bulunan Coffeemania başvuru formu butonuna tıklamak ve açılacak olan sayfada bulunan formu, eksiksiz bir biçimde doldurmanız gerekmektedir. Firma yetkilileri yapılan bayilik başvurusunu olumlu bulduğu takdirde sizinle iletişime geçecek ve ön görüşme için randevu ayarlayacaklardır. Daha sonra sözleşme imzalanmakta ve kafenin açılacağı mekan detaylı bir şekilde incelenmektedir. Mekanın da onaylanması ile beraber yapılacak tadilatlar sonucunda kafe faaliyet başlayabilecektir.

[button url=”http://www.coffeemaniam.com/hemen-basvur” target=”_blank”]Coffeemania Franchise Başvuru Formu[/button]

Ayrıca diğer detaylar hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan Coffeemania firma iletişim adresleri üzerinden firma ile iletişim kurabilirsiniz.

Adres : Umurbey Mahallesi 1501 Sokak No: 2 / A Alsancak / İZMİR
Tel : +90 232 422 19 32
Mail : info@coffeemaniam.com

BENZER İÇERİKLER


Yorum Yap