Bist

117651

% 1.047

Usd/Eur

1,2365

% 0.694

Dolar

3,948

% 0.330

Euro

4,8818

% 1.026

Altın

168,139

% 1.131

Sterlin

5,6123

% 1.483

Yen

3,7369

% 0.644

Ruble

0,07008

% 0.502

Riyal

1,05423

% 0.557

Çiğ köfteci Ömer Usta Bayilikler Veriyor

ÇiğKöfteci Ömer Usta bayiliği hakkında bilgiler aktardık. Yatırımlarını farklı bir sektörde yapmak isteyenler için çiğ köftecilik en iyi alan diyebiliriz. Birçok yöremizin kültüründe bulunan çiğ köfte artık herkesin beğendiği bir damak tadıdır. Bir döneme kadar sadece kebapçı mekanlarında ikram edilen bu ürün artık günlük hayatta her vakit tüketilmektedir. Artan taleplerle birlikte son yıllarda hızlı bir…


ÇiğKöfteci Ömer Usta bayiliği hakkında bilgiler aktardık.

Yatırımlarını farklı bir sektörde yapmak isteyenler için çiğ köftecilik en iyi alan diyebiliriz. Birçok yöremizin kültüründe bulunan çiğ köfte artık herkesin beğendiği bir damak tadıdır. Bir döneme kadar sadece kebapçı mekanlarında ikram edilen bu ürün artık günlük hayatta her vakit tüketilmektedir. Artan taleplerle birlikte son yıllarda hızlı bir büyüme kaydeden bu sektörde yer alan birçok firma artık bayilik vermektedir.

Çiğ köfte macerasına ilk olarak ülkemizin güzel ili Adıyaman da başlayan ve İstanbul da ilk kebapçı dükkanını açarak devam etmiştir. Çiğ köftenin yeni adı olan Ömer Usta o zamanlar kebapçı dükkanına gelen misafirlerine ikram etmiş olduğu çiğ köftenin çok fazla beğenilmesiyle birlikte oluşan bu birikimi doğrudan çiğ köfte üretme tesislerine dönüştürmüştür. Çiğ köfteci Ömer Usta şimdilerde merkezi İstanbul/Başakşehir olan ve ülkemizin değişik illerinde bulunan şube ağıyla müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Çiğköfteci Ömer Usta ülkemizin lezzetleri arasında yer alan herkesin damak tadı haline gelen çiğ köfteyi TSE ve AB standartlarında üretmektedir. Kalite ve hijyenden asla ödün vermeyen marka şube ağını her geçen gün genişletmeye devam etmektedir. Sahip olduğu üretim tesisleri ve şube ağıyla ülkemizin çiğ köfte alanında sektörün öncü kuruluşları arasında olmaya devam ediyor. Çiğköfteci Ömer Usta sahip olduğu değerleri daha fazla sofraya ulaştırma adına kendisinden bayilik isteyen kişilerden herhangi bir şekilde ücret talebinde bulunmamaktadır.

Ömer Usta’nın bayilik şartları arasında ilk sırada açılacak olan işletmenin Çiğköfteci Ömer Usta ana bayi ve şubelerine uygun mesafede olmasını istemektedir. Firma bünyesinde özellikle Anadolu da yer alan ilçelere sadece tek bayilik verilmektedir. Kurulum masrafları bayinin kendisine ait olup firmanın istediği standartlarda hazırlanması gerekir. Bayinin açılması ve akabinde bayilerin sahip olması gereken eğitimler yine Ömer Usta bünyesinde verilmektedir. Bayinin açılış organizasyonu noktasında gerekli desteği verdiği gibi aynı zamanda açılış için bedelsiz 70 kg ikramlık çiğköfteyi de müşterilerine sunmaktadır. Bayilere çiğ köftenin ulaştırılması özel kargo veya otobüs kargolarıyla yapılmaktadır. Bunun yanında yerel ve ulusal yayanlarda yapılan reklamların hiçbirinde bayinden ücret talep etmemektedir.

Çiğ Köfteci Ömer Usta bayiliği başvurusu nasıl yapılır? Aşağıda bulunan başvuru formu bağlantısına tıkladıktan sonra açılan sayfada bulunan bayilik formunu eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekmektedir.

 

[mavibuton]Çiğ Köfteci Ömer Usta Bayilik Başvuru Formu[/mavibuton]

 

BENZER İÇERİKLER


Yorum Yap