Bist

117651

% 1.047

Usd/Eur

1,2365

% 0.694

Dolar

3,948

% 0.330

Euro

4,8818

% 1.026

Altın

168,139

% 1.131

Sterlin

5,6123

% 1.483

Yen

3,7369

% 0.644

Ruble

0,07008

% 0.502

Riyal

1,05423

% 0.557

Çetmen Bayilik

Mobilyacılık sektöründe faaliyet gösteren Çetmen, gerekli koşulları sağlayan girişimcilere bayilik vermektedir. Bilinir bir marka çatısı altında yatırım yapmak isteyen kişiler için Çetmen Mobilya büyük bir fırsat sunmaktadır. Mağazada satılan tüm ürünlerini kendi tesislerinde üreten firma, bu anlamda da faklı bir konumdadır. Oldukça kaliteli ürünler üreten, öze tasarımlara sahip olan ve kolay ulaşılabilen Çetmen mağazaları büyük…


Mobilyacılık sektöründe faaliyet gösteren Çetmen, gerekli koşulları sağlayan girişimcilere bayilik vermektedir. Bilinir bir marka çatısı altında yatırım yapmak isteyen kişiler için Çetmen Mobilya büyük bir fırsat sunmaktadır. Mağazada satılan tüm ürünlerini kendi tesislerinde üreten firma, bu anlamda da faklı bir konumdadır. Oldukça kaliteli ürünler üreten, öze tasarımlara sahip olan ve kolay ulaşılabilen Çetmen mağazaları büyük kitlelere ulaşmakta ve ülkenin her yerinde faaliyet göstermektedir.

Çetmen mobilya mağazalarında müşteriler için sadece mobilya ürünleri yer almamaktadır. Mobilya ürünleri ile beraber beyaz eşya, küçük ev aletleri, elektronik ev eşyaları, televizyonlar, ev tekstil ürünleri ve çeşitli aksesuarlar da Çetmen mağazalarında müşterilere sunulmaktadır. Bir evi oluşturan bütün temel eşyaları tek bir mağazada toplayan firma, müşterilerine büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Aradığınız tüm eşyaları Çetmen mağazalarında bulabilir böylece zamandan tasarruf etmiş olursunuz.

Çetmen’in ürettiği ürünler ve verdiği hizmetler müşteriler tarafından beğenilmektedir. 2015 yılında yapılan bir araştırmaya göre Ege Bölgesi’ndeki müşterilerin ilk aklına gelen ve en beğendikleri mobilya mağazası sıralamasında Çetmen 3. Sırada yer almaktadır. En çok tercih edilen ve sevilen mağazalardan bir tanesi olan Çetmen Mobilya bölgenin en büyük mobilya mağazalarında bir tanesidir. Müşterilere mobilya ile beraber çok farklı ürünleri sunması, markanın bilinirliğini ve tercih edilme oranını artırmaktadır.

Çetmen, % 100 müşteri memnuniyeti anlayışını benimsemiş bir markadır. Bu amaçla Satış Sonrası Hizmet ve Müşteri Hizmetleri birimlerinde çok kurumsal bir yapı hakimdir. Özellikle verilen satış sonrası destekler müşterilerin büyük ilgisini çekmektedir. Firmanın temel prensibi, müşteriler ile uzun vadeli ilişkiler kurmak ve bu alanda lider olmaktır. Her müşteriye özel hizmet ve kampanyalar hazırlayan Çetmen, müşteri odaklı pazarlama anlayışı ile kendini sektörde farklı bir konuma getirmiş durumadır. Müşterileri taleplerinin çok hızlı bir şekilde karşılanması için büyük bir çaba harcanmaktadır.

Bu alanda yatırım yapmak isteyen kişiler için oldukça uygun bir fırsat sunan Çetmen mağazaları, franchising başvurularını kendi internet sitesi üzerinden almaktadır. Çetmen franchise başvurusunda bulunmak için yazının devamında bulunan başvuru formunu eksiksiz bir biçimde doldurmanız gerekmektedir. Temel kişisel bilgilerin yanı sıra mağazayı hangi şehirde ve hangi ilçede açmak istediğinizi de başvuru sırasında belirtmeniz gerekmektedir.

[button url=”http://cetmen.com.tr/kurumsal/ortak2.php” target=”_blank”]Çetmen Bayilik Başvuru Formu[/button]

Ayrıca aşağıdaki iletişim adresleri üzerinden firma ile iletişim kurarak, franchise sistemi hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Mail : franchise@cetmen.com.tr
Tel : 0530 656 44 54

BENZER İÇERİKLER


Yorum Yap