Bist

% 0.000

Usd/Eur

% 0.000

Dolar

% 0.000

Euro

% 0.000

Altın

% 0.000

Sterlin

% 0.000

Yen

% 0.000

Ruble

% 0.000

Riyal

% 0.000

Carls Jr Franchise Bayilikler Veriyor

1941 yılında Amerika Kaliforniya’da kurulan Carl’s Jr. Türkiye’de ilk mağazasını 2012 yılında İstanbul Cevahir AVM’de açmıştır. Dünya genelinde 1.500 restoranı ile hizmet veren Carl’s Jr. Mağaza sayısını her yıl arttırarak günümüzde Türkiye’de 12 restorana ulaşan Carl’s Jr. hizmet noktasını artırmak için bayilikler veriyor. Fast-Food sektöründe hizmet veren Carl’s Jr. Hamburger menülerini müşterilerine ulaştırmaktadır. Kendisini diğer…


1941 yılında Amerika Kaliforniya’da kurulan Carl’s Jr. Türkiye’de ilk mağazasını 2012 yılında İstanbul Cevahir AVM’de açmıştır. Dünya genelinde 1.500 restoranı ile hizmet veren Carl’s Jr. Mağaza sayısını her yıl arttırarak günümüzde Türkiye’de 12 restorana ulaşan Carl’s Jr. hizmet noktasını artırmak için bayilikler veriyor.

Fast-Food sektöründe hizmet veren Carl’s Jr. Hamburger menülerini müşterilerine ulaştırmaktadır. Kendisini diğer markalardan ayıran en önemli özellikleri doyurucu hamburgerleri, sınırsız içecek, masaya servis ve ücretsiz ek sosları ile firmayı diğer markalardan farklı kılmaktadır.

Tüm lisans hakları Fet Restoran İşletmeleri A.Ş.’ye ait olan Carl’s Jr. markası, franchise isteyen yatırımcının taleplerine göre farklı franchise modelleri sunmaktadır. Yapılan kira kontratına bağlı olarak Carl’s Jr. 10 yıllık franchise sözleşmesi yapmaktadır ve bu süre talebe göre uzatılabilmektedir. Yapılan franchise sözleşmesinden sonra işletmenin açılacağı lokasyon belirlenmesi yapılmaktadır. Franchise verilecek işletmenin; tüm inşaat, dekorasyon ve ekipman tedariği Carl’s Jr. tarafından belirlenmiş özelliklere bağlı kalınarak Fet Restoran İşletmeleri A.Ş. tarafından yürütülmektedir. İşletme yeri ve tasarımları Carls Jr. Restaurants LLC onayı ile, aday ve Fet Restoran tarafından mutabık kalınarak kararlaştırılacaktır. Franchise için gerekli yatırım; tüm inşaat, dekorasyon ve ekipman giderleri, başlangıç franchise ücreti ve tüm açılış öncesi maliyetleri (eğitim, pazarlama, açılış öncesi kira) gibi kalemleri içermektedir. Markanın ihtiyaçlarının tam olarak anlaşılması amacıyla, verilecek eğitimler; hem franchise alacak adaya hem de girişimci ve  çalışanlarına Fet Restoran İşletmeleri A.Ş. tarafından sağlanacaktır.

Carl’s Jr. restoranının açılacağı m2 hesaplaması, işletmenin açılacağı yere göre değişkenlik göstermektedir. İşletme alışveriş merkezinde açılacak lokasyonlarda minimum 120 m2’den başlayarak şekilde, sokak lokasyonlarında ise 300 m2 veya fazlası olması değerlendirilebilir. Bütün lokasyonlar, alışveriş merkezleri de dahil, Carl’s Jr.’ın “Fast-Casual” konseptine sahip olmalıdır.

Carl’s Jr. firmasına franchise başvurusunda bulunmak için ilk aşamada yapmanız gereken aşağıda bulunan Carl’s Jr. franchise başvuru bağlantısına tıklamak ve açılacak olan sayfada bulunan başvuru formunu sizden istenilen şekilde eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Akabinde başvurunuz firma tarafından değerlendirilerek tarafınıza geri dönüş sağlanmaktadır.

[mavibuton]Carl’s Jr. Franchise Franchise Başvuru Formu[/mavibuton]

BENZER İÇERİKLER


Yorum Yap