Bist

117651

% 1.047

Usd/Eur

1,2365

% 0.694

Dolar

3,948

% 0.330

Euro

4,8818

% 1.026

Altın

168,139

% 1.131

Sterlin

5,6123

% 1.483

Yen

3,7369

% 0.644

Ruble

0,07008

% 0.502

Riyal

1,05423

% 0.557

Burger Sound Bayilik Veriyor

Burger Sound bayilikler veriyor bilgileri bu yazıda paylaştık. Kendi sektöründe hizmet veren Burger Sound şimdilerde sahip olduğu değerleri daha geniş bölgelere taşıma adına bayilik vermektedir. Kendine göre bir hikâyeye sahip olan firma bir kişinin sahip olduğu hayallerinin bazı gerçekleri istenildiği şekilde değiştirmeye sahip olmasa da onları bükmeye ve kırmaya yönelik değişimleri söz konusu olabilir. Özellikle…


Burger Sound bayilikler veriyor bilgileri bu yazıda paylaştık.

Kendi sektöründe hizmet veren Burger Sound şimdilerde sahip olduğu değerleri daha geniş bölgelere taşıma adına bayilik vermektedir. Kendine göre bir hikâyeye sahip olan firma bir kişinin sahip olduğu hayallerinin bazı gerçekleri istenildiği şekilde değiştirmeye sahip olmasa da onları bükmeye ve kırmaya yönelik değişimleri söz konusu olabilir. Özellikle ailenin sahip olduğu işleri farklı boyutlara taşımakta böyle bir şeydir.

Hele ki bu kişide akla hayale gelmeyecek derece tutkulara sahipse o kişiye hiçbir şey ağır gelmez ve gelmeyecektir de. Öncelikli olarak eğitimini Almanya’nın Berlin şehrinde bulunan SRH Üniversitesinde uluslararası işletme ve ekonomi bölümünde alan, daha sonra ülkesine geri dönen ve ses getirecek lezzeti ortaya çıkarma adına ilk konserine çıkararak kendi karşısını söylemeye başladı.

Yıllardır müziğin insanları uyum içerisinde tutmasını, bireylerin farklı seslere tahammül edebilmesini, kimseye göstermeden kin ve nefreti bir kenarda boşaltabilmeyi ve birlikte müzik yapabilmenin güzelliğini restoranına taşımayı başarmak için çalışmış bir firmadır. İnsanlar tarafından sevilen, sesleri istenilen tonlarda ortaya koyan ve bunları yerli yerinde kullanmak suretiyle böyle yaptık diyen bir yer. Ayrıca farklı seslerin lezzetlerini ortaya koyarken bunu yaşamak isteyen kişilerden maddi karşılığını makbul ölçülerde olmasını ve istenilen hizmetin sınırlarını zorlamak suretiyle çaba göstermeyi kural edinmiştir.

Yatırım İçin Düşünülen Bütçe Nedir?

Marka Tercihleri: Alkollü-alkolsüz içecek ve kullanılmak istenen diğer ürünler yine belirlenen markalardan tedarik ediliyor.

Personel Eğitimleri: Merkez tarafından personel eğitimine destek verilmesi sürekli olarak gerçekleştirilmektedir. Bunun yanında Burger Sound tarafından verilen personel ve şef eğitimlerinin yanı sıra davranışların ve genel tutumun müşteriye karşı nasıl olması gerektiği eğitimleri verilir.

Yatırım ve Kazanç Oranı: Doğru lokasyon ve konsep seçimi iyi yapıldığında Burger Sound Franchise Modelinde yatırımın kazanç dönüşü 20 ile 24 ay arasında olup bu oran birçok yeme-içme sektöründe 48 aydır.

Reklam-Tanıtım-Tasarım: Tanıtım ve reklam çalışmaları şubeler için hazırlanması düşünülen özel ürünler, paket servisler ve diğer tasarımlar Burger Sound firmasının anlaşmalı olduğu firmalar tarafından gerçekleştirilirken sosyal medya ve tüm dijital çalışmaların her biri organizasyon tarafından gerçekleştirilir.

Burger Sound franchise başvurusunda bulunmak için ilk aşamada yapılması gereken aşağıda bulunan başvuru formu bağlantısına tıklamanız ve açılacak olan sayfadaki formu eksiksiz bir şekilde doldurarak firmaya göndermeniz gerekmektedir. Akabinde başvurunuz firma tarafından değerlendirilerek tarafınıza geri dönüş sağlanmaktadır.

[mavibuton]Burger Sound Franchise Başvuru Formu[/mavibuton]

BENZER İÇERİKLER


Yorum Yap