Beta Ayakkabı BayilikBeta Ayakkabı bayilikler veriyor. 1980 yılında kurulan Beta Ayakkabı, ilk mağazasını 1985 yılında Nişantaşı’nda açmıştır. Kurulduğu ilk yıldan itibaren büyüme grafiğini sürekli olarak yükselten Beta Ayakkabı, günümüzde yılda 150.000’in üzerinde çift ayakkabı üretimi yapmakta ve %85’ini ihraç etmektedir.

Kendisine has ayakkabı tasarımlarına sahip olan Beta Ayakkabı, ürünlerinde renkli ve farklı bir tasarım anlayışı ile üretim yapmaktadır. Üretimlerini kendi fabrikasında yapan firma ürünlerinde %100 doğal deri kullanmaktadır ve tasarımlarının şıklığı yanı sıra, rahat olması da en önemli konulardan bir tanesidir.

Türkiye’de 35 nokta da mağazası bulunan Beta Ayakkabı, yeni mağazalar açarak hizmet noktasını artırarak, daha fazla müşteriye hitap etmeyi hedeflemektedir. Corner ve Bayilikler verecek olan Beta Ayakkabı, ayakkabı bayiliği almak isteyen yatırımcılar için oldukça doğru bir tercih olabilir.


Sektöründe bulunan diğer firmalara göre Beta Ayakkabı‘nın avantajlarını aşağıda görebilirsiniz.
– Geniş ürün portföyüne sahip olması
– Güçlü bir sermayeye sahip olması
– Sektörde 30 yıldan fazla tecrübesinin olması
– Stokta bulunan ürünlerin fiyat, özellik ve stok bilgilerine anında ulaşmanızı sağlayan altyapıya sahip olması
– Personelin pazarlama, satış konularında eğitimli olması

Ayakkabı mağazası açmayı planlayan bir yatırımcı iseniz ve Beta Ayakkabı bayilik ağına başvuru yapmak istiyorsanız yapmanız gereken, aşağıdaki telefon numarası üzerinden ulaşım sağlamanız gerekmektedir. Ayrıca Beta Ayakkabı franchise hakkında detayları yine bu numara üzerinden yapacağınız görüşme ile almanız da mümkün.

Tel : 0212 671 40 71

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 17 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın