Bayilik Veren Marketler2017 yılında bayilik veren marketler ve market zincirleri.

Büyüyen ekonomilerin ve gelişen pazarların getirilerinden bir tanesi de zincir marketler. Günümüzde küçük bakkal dükkanlarının yeri alan marketler ve daha büyük olanları hiper marketler, dünya genelinde büyük markaların yaygınlaşarak büyüdüğü marketler zinciri daha fazla ürün çeşitliliğini bünyesinde barındırması, yaptıkları çeşitli kampanyalar, kredi kartı ile ödeme gibi olanakları sayesinde müşterileri için oldukça cazip hale gelmeyi başarmıştır.

Perakende gıda sektöründe neredeyse pazar payının tamamına sahip olan zincir marketler, Ülkemizde neredeyse tüm illerde mağazaları ile oldukça geniş bir paya sahipler. Büyük gross marketler yanı sıra yerel market zincirleri de büyük şehirler dışında perakende gıda sektöründe önemli bir pazar payına sahip ve müşteri potansiyeli bakımından geniş bir yer tutmaktadır.

Market Açmak

Sıfırdan bir market açmak oldukça zahmetli bir süreç gerektirebilir. Mahalle arasında küçük bir bakkal dükkanı açmak eski dönemlerdekine nazaran, günümüzde maalesef getirisi beklentileri karşılayamayabilir. Mahalle arası, cadde üzeri veya yaya trafiğinin olduğu bölgelerde market açmak oldukça başarılı bir girişim olabilir. Bunun için bilindik, kendisini kanıtlamış bir markanın gücünü alarak sektöre giriş yapabilirsiniz.

Bayilik Alarak Market Açmak

Perakende gıda sektöründe hizmet veren, sektörün yer edinmiş bir markanın bilinirliğini arkanıza alarak bir işletme kurmanız daha kolay olabileceği gibi, başarı oranınızı da oldukça yüksek tutacaktır. Franchise sistemine sahip olan bir çok market bulunmakta bunları yazının içerisinde bulabilirsiniz. Ayrıca yine market bayilikleri veren firmalar kategorisinden de firmaların sayfalarına kolayca ulaşabilirsiniz.


Market bayiliği veren firmaların bayilik sayfalarının link bağlantısını aşağıda bulabilirsiniz. Firmanın bayilik sayfasında bayilik şartları, bayilik süreci ve firma hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz ve yine bu sayfada bayilik başvurularınızı doğrudan gerçekleştirmeniz de mümkün.

Ekomini Bayilik hakkında detaylı bilgi için tıklayınız,

Ekomini Market Bayilik

UCZ Market Bayilik hakkında detaylı bilgi için tıklayınız,

UCZ Market Bayilik

Diasa Bayilik hakkında detaylı bilgi için tıklayınız,

Diasa Bayilik

Seç Market Bayilik hakkında detaylı bilgi için tıklayınız,

Seç Market Bayilik Veriyor

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 4 Haziran 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın