Bist

% 0.000

Usd/Eur

% 0.000

Dolar

% 0.000

Euro

% 0.000

Altın

% 0.000

Sterlin

% 0.000

Yen

% 0.000

Ruble

% 0.000

Riyal

% 0.000

Bargello Parfüm Bayilik

Bargello firması, önümüzdeki yıllarda parfüm sektöründe ileri gelen firmalardan biri olma amacını taşıyor. İkinci kuşağın yönetiminde olan Bargello, her sene planlı olarak büyümeyi hedefliyor. Bu bağlamda 2017 yılını sektöre açılma yılı olan kabul eden Bargello, yeni yılda %60 oranında büyük bir gelişim yakalamayı amaçlıyor. Bu kapsamda başta İstanbul, Antalya, Sarkaya ve Kocaeli olmak üzere, Türkiye’nin…


Bargello firması, önümüzdeki yıllarda parfüm sektöründe ileri gelen firmalardan biri olma amacını taşıyor. İkinci kuşağın yönetiminde olan Bargello, her sene planlı olarak büyümeyi hedefliyor. Bu bağlamda 2017 yılını sektöre açılma yılı olan kabul eden Bargello, yeni yılda %60 oranında büyük bir gelişim yakalamayı amaçlıyor. Bu kapsamda başta İstanbul, Antalya, Sarkaya ve Kocaeli olmak üzere, Türkiye’nin dört bir tarafına bayilik dağıtılacak. Anadolu’daki yatırım çalışmalarını da titizlikle sürdüren Bargello yönetimi, Adana gibi tüketimin ileri düzeyde olduğu şehirlerde 45 tanesi franchise olacak şekilde, toplam 68 yeni mağaza açmak istiyor. Bunun yanı sıra gelen haberlere  göre şirket 2017 senesinin sonuna kadar royalty almayacak.

2017 itibariyle Balkanlar, Orta Doğu ve Batı Avrupa’da faaliyet gösteren bir firma olduklarını belirten Taha Can (Bargello Genel Müdürü), ”Bilhassa Hollanda ve Bulgaristan’da mağaza olarak büyümek istiyoruz. Bu şekilde ürünlerimizi dünyanın dört bir tarafına ulaştıracağız. Küçülerek büyülme hedefimiz yok.” diyor. Bargello firmasının ürünleri arasında, Erkek-kadın parfüm ve deodorantları, oda spreyleri, araç kokuları, Body Splash ürünleri gini spesifik şeyler yer alıyor. 1950 yılından beridir hizmet vermekte olan Bargello, o günden bu yana binlerce kişiye iş imkân sağlamaktadır. İlerleyen dönemlerde Bargello bu vizyonunu sürdürürse muhtemelen dünyanın sayılı parfüm şirketleri arasına girecek.

Bargello Bayilik Şartları

Bayilik veren firmalar arasında yer alan, Bargello Şirketi, genellikle AVM’lerde ve cadde üzerindeki mağazalarda bayilik veriyor. Bunu genelde stand yoluyla hallediyorlar. Bilindiği üzere parfüm sektöründe kâr oranları bir hayli yüksek. Araştırmalara göre bazı firmalar ürün başına %100-%200 kâr edebiliyorlar. Kurulum bütçesi için 50 ya da 60 binlik bir sermaye gerekiyor Bargello’dan bayilik alabilmek için. Bayilik işlemleri titizlikle yürütüldüğünden seçilen yerin büyüklüğü ve stabil olması büyük önem arz ediyor. İşlek caddelerde yer alan dükkânlara bayilik vermekten kaçınılıyor. Bu firmanın saygınlığını korumak için uyguladığı bir yöntem olarak kullanılıyor.

Bargello Parfüm bayilik başvurusunda bulunmak için yapmanız gereken, aşağıda bulunan iletişim adresleri üzerinden firma ile iletişim kurabilir ve başvuru hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bargello Şirketinin Adresi : Yunus Emre Mahallesi, Yeşilpınar Sokak, Numara 4, Türkiye-Bursa.
Telefon Numarası : 444 0 274
Fax Numarası : +90 (224) 364 43 53
E-Posta İletişim : info@bargello.com.tr

BENZER İÇERİKLER


Yorumlar

  1. yazan Deniz dal

    Eylül 16th, 2017 at 19:11 (#)

    Bayilik istiyorum

Yorum Yap